A.R. Navisped

To co nas wyróżnia:

  • Czas realizacji zleceń
  • Konkurencyjne ceny
  • Jakość świadczonych usług
  • Satysfakcja klienta
  • Terminowe rozliczenia

Kariera

Podstawą Naszej firmy są ludzie, którzy przez swoje zaangażowanie w powierzone im zadania, budują nowe długoletnie relacje z kontrahentami oraz umacniają pozycję naszej firmy na rynku. Dlatego w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy ambitnych osób na stanowisko:

SPEDYTOR/HANDLOWIEC

Główne zadania:
  • obsługa klienta w przewozach krajowych i międzynarodowych (przygotowanie ofert, negocjacja cen, ustalanie warunków transportu itp.)
  • utrzymywanie stałych kontaktów z klientami, właściwa identyfikacja ich potrzeb
  • pozyskiwanie nowych klientów i przewoźników.
Od Kandydatów oczekujemy:
  • doświadczenia na ww. stanowisku
  • znajomości rynku przewoźników oraz exporterów i importerów
  • odpowiedzialności, dobrej organizacji pracy, samodzielności i konsekwencji w działaniu
  • komunikatywności, umiejętności negocjacyjnych
  • znajomości MS Office
  • dobrej znajomości języka obcego ( rosyjski angielski lub niemiecki )
Oferujemy
  • zatrudnienie w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • samodzielne odpowiedzialne stanowisko pracy
  • motywujący charakter wynagradzania

Jeżeli jesteś zainteresowany powyższą ofertą swoją aplikację zawierającą CV oraz list motywujący prześlij na:
ar@navisped.pl

Przesyłając swoje dane wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 Nr 133, poz. 883).

Kontakt

Tychy
43-100 Tychy Al. Bielska 96/59
NIP: 222-069-63-64

tel. 795 160 901
faks 32 701 71 30

e-mail: ar@navisped.pl
napisz do nas

Rzetelna firma wizytówka